*** Premium ***

Seks Tantryczny: Sekretna Tybetańska Wiedza Zdradzona!

95% Ludzi, który spróbowali, nie chcą teraz zmienić stylu życiu. Tantra czym jest i czy warto się tym zainteresować? Jaki wpływ ma to na ciało i samopoczucie?

Hej, jestem Darek - Mistrz Tantry.

Jeśli interesujesz się tematyką tantry to na pewno kojarzysz mnie z moich blogów i setek artykułów. Organizowaliśmy również wiele seminariów i kursów poświęconych sztuce seksu tantrycznego.

Napiszę Ci teraz coś poważnie niesamowitego. To jest coś co może zmienić całe Twoje poglądy na temat stosunku seksualnego.

Wiele osób, które spotkałem uważają tantrę za wymysł i zbyt intymny rodzaj stosunku.

... ale przecież kobiety uwielbiają intymność! A namiętność podczas stosunku buduje niewyobrażalnie wspaniałe przeżycia.

Dlatego są takie osoby, które spróbowały i jednogłośnie twierdzą, że życie seksualne nie jest już takie samo.

Dlatego więc nie spróbować?

Większość z nas przygotowanych jest na ten sam nudny i rutynowy seks, który kończy się po 10 - 12 minutach.

Skąd to wiem?

Jest to główny powód, dla którego wiele par decydowało się na udział w moich seminariach!

Przychodzili i narzekali na swojego partnera. Kobiety głównie, dlatego, że ich facet szybko kończył i nie dawał im przyjemności.

Dla kobiet standardowy czas stosunku jest około 3 razy za krótki. W tym czasie kobieta nawet nie zdąży się podniecić, a mężczyzna już kończy.

Jak Ty byś się czuł, gdyby kobieta wychodziła Ci z łóżka kilka minut przed tym, kiedy osiągasz orgazm?

Mężczyźni często narzekali na swoje kobiety, że są bardzo "zimne" w łóżku.

Nie ma co się dziwić, skoro 76% kobiet nie doświadcza nigdy orgazmu, ponieważ mężczyźni za szybko dochodzą!!!

Tantra oferuje szereg ćwiczeń, dzięki którym w prosty sposób można wyćwiczyć kontrolę wytrysku, a także mieć dowolnie długi stosunek.

Dzięki temu kobieta osiągnie orgazm łechtaczkowy, ale również orgazm pochwowy, który jest 15 razy mocniejszy i bardziej intensywny!

Mężczyzno!

Wyobraź sobie jak bardzo możesz zaskoczyć kobietę jeśli doprowadzisz ją do orgazmu. Pomyśl tylko jak będzie Cię wielbić, jeśli nie będziesz standardowym facetem, tylko będziesz to robić przez godzinę, albo 3 godziny!

"Kobiety Szaleją za Facetami,
którzy Mogą Często i Długo"

Seks tantryczny to nie tylko długi stosunek i kontrola, ile dokładnie będzie trwać.

To również zbiór wielu technik na niezmieskie przeżycia oralne.

Możesz zaskoczyć swojego partnera wieloma nowymi technikami, a na 100% wynagrodzi Ci to!

"Darek powaliłeś mnie tym materiałem. Dziękuję Ci za to że trafiłem do Ciebie. Ty mnie wszystkiego nauczyłeś! Przekazujesz samą konkretną praktyczną wiedzę, a dowodem na to jest zadowolenie mojej kobiety. Byliśmy razem ponad 5 lat i nasz seks był bardzo słaby. To była monotonia i obowiązek jak wyrzucanie śmieci czy robienie prania. Odkąd zastosowałem ćwiczenia o których piszesz nasz stosunek z 15 minut wydłużył się do ponad 2 godzin!!! Pierwszy raz słyzałem jak moja kobieta krzyczy z rozkoszy. To jest coś niesamowitego. Dlaczego ja wcześniej tego nie poznałem?

Zastosowałem mnóstwo nowych technik na wydłużanie stosunku lub pobudzanie tajemnych miejsc, które dają jej dziką rozkosz. Wcześniej myślałem, że wszystko wiem na temat seksu. Byłem głupi, ale teraz się rozwijam.

Nawet nie wyobrażasz sobie jaka ona była szczęśliwa po kilku orgazmach z rzędu! Sama robiła mi póżniej lodzika ponad półgodziny. Oboje na tym skorzystaliśmy.

Panowie! Tantra to potęga, a to jest najlepszy kurs jaki przerobiłem i chyba jedyny konkretny w Polsce. Reszta to tylko wzmianki o tym, które są zaledwie wierzchołkiem góry lodowej. U Darka dostajesz całą górę :))

Nie przetestowałem jeszcze wszystkich technik, a już efekty zwalają z nóg!

Bonusy, również bardzo wartościowe i przydatne!

Pozdrawiam Cię Darku!
Mariusz"

- Mariusz z Nysy

Już Przy Użyciu Najprostrzej Techniki Oddechowej Możesz Mieć Kontrolę Nad Swoim Wytryskiem! Poznaj Seks Tantryczny!

Praktykując te banalne techniki nie tylko staniesz się mistrzem seksu, ale również doświadczysz zwiększonej energii życiowej.

Czy zastanawiał Cię kiedyś fakt, dlaczego za wieloma osobami na ulicy, inni ludzie się odwracają?

Co te osoby mają w sobie atrakcyjnego?

i nie... nie chodzi tutaj o wygląd zewnętrzny

chodzi właśnie o poziom energii seksualnej i witalnej.

Uczę tantry od blisko 15 lat na swoich seminariach organizowancyh w całej Europie.
Nauczyłem do tej pory tych technik dokładnie 7 857 mężczyzn, kobiet i par.

Dlatego informacje, które przekazuję nie są dostępne dla każdego, a każdy uczeń ma możliwość sesji konsultacyjnej. Z tego powodu e-kurs Praktyczny Seks Tantryczny jest udostępniany okresowo.

Seks Tantryczny: Wiedza Odkryta!


Korzystając z tego będziesz mieć przewagę nad innymi ludźmi. Wiedza ta przez wieki była urywana i ciągle jest trudno dostępna. Na przestrzeni tysiącleci, każdy monarcha, czy władzca ukrywali te techniki przed ludem.

Dlaczego?

Prosta sprawa... Tantra zapewnia wspaniałe stosunki seksualne, a to przekłada się na każdy inny aspekt Twojego życia.

Doświadczasz o wiele więcej energii witalnej i życiowej.

Zaczynasz osiągać sukcesy na wielu płaszczyznach. Zatem władza zawsze bała się, że ludzie mogą być zagrożeniem dla niej, więc woleli otępiać lud, aby był nieświadomy.

"Piszę do Ciebie Darek, bo prosiłeś mnie o opinię. No cóż... Nie będę owijać w bawełnę. Cały kurs zawiera masę praktycznych ćwiczeń na zwiększenie energii seksualnej, a także na różne pozycje, techniki oralne i kontrolę orgazmu. Razem z żoną praktykujemy seks tantryczny oraz wszystko co jest tam zawarte. NAajbardziej podoba mi się kontrola wytrysku.

Nie muszę się już martwić, że skończę za wcześniej, a moja żona jest zadowolona. Dzięki temu, że potrafię wstrzymać wytrysk mogę mieć kilka orgazmów w ciągu stosunku. Moja żona też na tym zyskuje! 

Nasze stosunki są teraz wielowymiarowe, nawet nie sądziłem, że tantra daje tyle przyjemności. Porady warte swojej ceny.

Polecam z całą odpowiedzialnością, choć w zasadzie wyćwiczyłem dopiero z 20% wszystkiego, co opisujesz. Wymaga to czasu, ale już po kilku tygodniach, a nawet dniach widać EFEKTY!"

 • Patryk Staszak

"Kupiłam z ciekawości, a następnie pokazałam to swojemu mężowi. Pierwszy raz był dziwny, bo to jednak coś nowego, ale za drugim razem było już cudownie. Nie mogłam uwierzyć, że to jest takie wspaniałe. Masaż tantryczny rozpala mnie i podnieca do granic możliwości. Nigdy wcześniej nie czułam się tak wspaniale. Najbardziej podoba mi się to, że nasze małżeństwo na nowo odżyło. Co się zmieniło? Może i mi nie uwierzysz, ale po 5 tygodniach od regularnych ćwiczeń mój mąż ma 2 razy więcej energii i nawet dostał podwyżkę w pracy. Ja natomiast lepiej sobie radzę z emocjami i ponownie się zakochałam w nim po 12 latach małżeństwa :)

Niebawem widzimy się na kolejnym szkoleniu. Pozdrawiam Cię drogi Dariuszu!"

- Anita, Warszawa

Za każdym razem, gdy zaczniesz z kimś rozmawiać Twoja Pewność Siebie będzie większa ponad 50 razy. Bo będziesz znać coś, o czym nie wie ponad 99,97% społeczeństwa.

A to daje rzeczywistą i realną moc!

Ok, wymaga to pracy i systematyczności, ale jest zaledwie 30-40 minut ćwiczeń dziennie, ale wyobraź sobie jak bardzo zmieni się Twoje życie.

Wczesniej wspominałem o energii. Mając większą energię stajesz się bardziej atrakcyjny dla innych ludzi, a także mogą zachodzić w Tobie procesy szybszej regeneracji.

Masz większa odporność, a Twoje rany szybciej się regenerują, ponieważ energia ta wykorzystywana jest właśnie do wspomagania innych procesów w Twoim ciele.

WAŻNE! Możesz się zdziwić po kilku miesiącach jak się okaże, że wyglądasz kilka lat młodziej! I jest to udowodnione naukowo, że tantrycy wyglądają kilka lat młodziej.

Wielu mistrzów seksu tantrycznego, u których brałem lekcję, to osoby w wieku 100 lat i więcej.

I wiesz co?

Oni ciągle są sprawni seksualnie!

A w naszym społeczeństwie, często 40. latek ma już problemy z erekcją!

Chyba nie muszę Ci tłumaczyć, że problem jest po stronie energii, a raczej jej braku!

Ale, żeby nie było tak kolorowo, to wiadomo, że tantry nie nauczysz się od tak.

Jest mnóstwo technik, pozycji, obwodów, treningów mentalnych i opanowanie ich wszystkich trwa tygodnie, a nawet miesiące.

Efetem tego są większe możliwości umysłu.

Ty tego nie potrzebujesz od razu. Dlatego podaję sposoby, jak nauczyć się podstaw i jak je później rozszerzać, tak, aby mieć z tego pełną satysfakcję. Pod warunkiem, że skorzystasz z mojego kursu.

Podaję też te bardziej zaawansowane techniki, tak, abyś nie musiał już ich więcej szukać.

Także spokojnie możesz się rozwijać.

"Znamy się od wielu lat, więc cieszę się, że w końcu stworzyłeś e-kurs. Dowiedziałem się wielu rzeczy, o których wcześniej nie wiedziałem, mimo, że od 5 lat praktykuję tantrę. Napisałeś to prostym językiem, który trafia do początkujących, ale można znaleźć również sporo wiedzy zaawansowanej. Podałeś mnóstwo technik oddechowych - w tym oddech Kobry - w żadnym polskojęzycznym opracowaniu nie jest to opisane. Są tylko wzmianki. A technika ta jest potężna, bo daje mnóstwo kontroli nad ciałem. Szczególnie dla kobiety. Dziękuję, że pokazałeś mi nowe możliwości. Dobrze też, że wspierasz osoby początkujące, które znajdą rady jak przedłużać stosunek, jak tworzyć pozycje i obwody, jak zacząć medytację, jak kierować swoją energią, jak można się odmładzać za pomocą tantry, a nawet leczyć tą energią. No kompletne i praktyczne wskazówki, bez zbędnego lania wody. Choć wprowadzenie teoretyczne jest również ważne i dobrze jest to tam opisane. Dla laika jest to świetny początek, a średnio-zaawansowani znajdą też perełki dla siebie.

Trzymaj się Darku! Rób to co robisz, bo jesteś w tym dobry. Pozdrawiam i do zobaczenia niebawem - zapewne na jakimś seminarium"

- Krzysztof Wróbel

Zrozum, Że Jeśli Wejdziesz Na Drogę Tantry, To W Twoim Życiu Zaczną Dziać Się Cuda.

I nie piszę tego tylko na swoim przykładzie, bo możesz poczytać o tym w internecie.

Seks tantryczny jest coraz bardziej popularny, bo wiele osób doznaje przeżyć, o których nawet nie śnili. Chętnie się też tym dzielą z innymi ludźmi.

Możesz spróbować poszukać tych metod w darmowych poradnikach lub artykułach. Jednak takie "sposoby" tylko zamkną Ci drogę do prawdziwie kosmicznych przeżyć, które możesz osiągnąć jeśli zastosujesz to co podaję w kursie.

Wszystko co przeczytałeś w internecie na temat seksu tantrycznego to dopiero początek. Jest to tylko wstęp do odkrywania prawdziwej przyjemności.

To co jest opisane w tym kursie - nie znajdziesz w internecie, ani w żadnych innych polskojęzycznych książkach.

Dlatego chcę Ci pokazać:

 • Jak możesz nauczyć się kierować własnymi mocami witalnymi i twórczą siłą seksualną, tak aby mieć pełną kontrolę nad swoim życiem,
 • Jak zwiększyć poziom swojej energii, aby wejść na wyższy poziom,
 • Jak możesz się przy pomocy energii seksualnej leczyć i odmładzać,
 • Jak cieszyć się wrażliwością psychiczną, którą rozwiniesz spontanicznie, dzięki ćwiczeniom tu opisywanym,
 • Jak stać się mistrzem seksu i zaskakiwać każdego partnera. Nie ma znaczenia czy jesteś mężczyzną czy kobietą. To działa niezależnie od płci i opisuję techniki dla każdego. Choć z własnego doświadczenia wiem, że temat ten jest bardziej popularny wśród mężczyzn,
 • Sposób w jaki możesz oczyścić się z emocjonalnych naleciałości, które Cię przygniatają,
 • Jak być atrakcyjną osobą poprzez emanowanie energią seksualną,
 • Podstawowe techniki oddechowe i medytacyjne, tak, abyś miał większą kontrolę nad umysłem,
 • Techniki Seksu Oralnego, które zaskakują każdego!
 • Ćwiczenia na kontrolę orgazmu, wytrysku. Zarówno mentalne, jak i praktyczne, które można wdrożyć od razu,
 • Jak zadowolić kobietę? Tajniki Intymnego, Namiętnego Seksu Tantrycznego,
 • Intymne punkty kobiety. Jeśli jej to zrobisz to będzie skakać z rozkoszy!,
 • Najważniejsze pozycje, które generują mocne orgazmy i wydzielają mnóstwo energii,
 • Jak zrobić erotyczny masaż tantryczny, który stymuluje i potęguje poziom podniecenia,
 • Ćwiczenia, dzięki którym można wzmocnić narządy płciowe. W efekcie tego mężczyzna może mieć grubszego penisa, a kobieta silniejsze orgazmy,
 • Naturalne Afrodyzjaki, które wzmocnią jedynie efekty ćwiczeń!

Materiał Udostępniany Jest Tylko Na Określony Czas. Ponieważ Dbam, Aby Wiedza Była Dostępna Tylko Dla Nielicznych!

Pomyśl, czy chcesz mieć lepsze stosunki? Zastanów się tylko jak inne osoby będę do Ciebie podchodzić!

Jeżeli jesteś mężczyzną to kobieta Ci tego nie zapomni!

Jak bardzo ważny jest dla kobiety - facet, który pierwszy raz doprowadził ją do prawdziwego orgazmu?

Jak bardzo wartościowy jest facet, który rozumie, dba i szanuje potrzeby kobiety?

Mężczyzna, który potrafi dać jej intymne przeżycie i doprowadzić do największej rozkoszy.

Z tej wiedzy możesz korzystać będąc facetem lub kobietą, a najlepiej jak obydwoje praktykujecie tantrę. Wtedy efekt jest najlepszy.

Wiem, że jeśli tylko zaskoczysz kogoś nowymi technikami, od razu będzie chciał wejść w Tantrę!

Także nikogo nie namawiaj - rób po prostu swoje...

A więc proponuję Ci fantastyczną rzecz: Praktyczny Seks Tantryczny

PRAWIE 100 STRON WARTOŚCIOWEJ WIEDZY!

Możesz ćwiczyć maksymalnie 30-40 minut dziennie lub więcej, jeśli szybciej chcesz dojść do mistrzowskiego poziomu.

CO JESZCZE PISZĄ MOI KURSANCI?

"Cześć Darek

Wczoraj wdrożyłem w trening wszystkie ćwiczenia na kontrole wytrysku. Udało mi się już zatrzymać wytrysk fizycznie przy pomocy mięśni PC. Stosunek od razu zaczął być dłuższy, a moja partnerka bardziej zadowolona...

Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do tego kursu, bo wyobrażałem sobie, że wiąże się to z jakimiś tajemnymi obrzędami. Ten ebook Praktyczny Seks Tantryczny przekonał mnie jednak. I rzeczywiście tak jest. Bardzo dobrze wyjaśniasz i opisujesz wszystko. Jest mnóstwo ćwiczeń i mogę wybrać w jakiej dziedzinie chcę się rozwijać.

Widzę teraz coraz więcej możliwości, więc na pewno będę działać w innych sferach. Już nie jestem łóżkowym sprinterem, bo mogę o wiele dłużej to robić. Skupię się teraz na zwiększeniu poziomu energii.

Dzięki!
Łukasz"

- Łukasz

Opinia o Praktyczny Seks Tantryczny:


"O wielu lat trenuję zawodowo szrmierkę. Odkryłem bardzo ciekawe powiązania między wyższą energią seksualną, a tym jak mi idzie trening.

Ostatnio zachorowałem, więc ciężko mi było się skupić na treningu. Zwykłe przeziębienie, ale ledwo trzymałem szpadę w ręce. Postanowiłem w przerwie przekierować energię, zgodnie z ćwiczeniami jakie są opisane i to było coś niesamowitego.

Wróciłem do treningu z podwójną mocą i pewnym, silnym uściskiem dłoni. Wiadomo, że od razu przeziębienie mi nie przeszło, ale miałem większą kontrolę nad organizmem, który regenerował się. Zatem umiejętność kierowania energii i zwiększony jej poziom zdecydowanie pozytywnie wpływa na inne dziedziny życia. Z powodzeniem można to wykorzystywać w sporcie, jako legalny doping!"

"Hej Darek!

Po 5 tygodniach treningu na kontrolę orgazmu i zwiększenie energii chciałbym wyrazić swoją opinię. Po pierwsze, jestem w szoku, że to działa! Choć początkowo nie chciałem w to uwierzyć, ale zaryzykowałem i nie żałuję. Pierwsze podchody do ćwiczeń były ciężkie tym bardziej jak na początku nie widać efektów. Jest to bardzo demotywujące i irytujące. Jednak po koło 30 dniach mogę się panowie i panie pochwalić orgazmem bez wytrysku. Daje to kopa do działania, teraz nie pozostaje nic innego jak praktyka innych technik z kobietami. Ja taki mały i szary człowiek i udało mi się zrobić coś takiego!!!
Choć nie próbowałem tego jeszcze z kobietą, bo w zasadzie wcześniej miałem bardzo mało stosunków ze względu na szybkie dochodzenie. Teraz wiem, że będę czuć się pewniej!

ps. Jestem mile zaskoczony, że można z Darkiem porozmawiać i odpisuje na każde pytanie :)

Pozdrawiam
Jarek"

Po co kurs Praktyczny Seks Tantryczny?

Po to, abyś kierował swoim życiem tak jak chcesz i nigdy więcej się nie martwił o nieudany lub nudny stosunek.

 • Nigdy Więcej Strachu i Frustacji - Nie skończysz już za szybko i zadowolisz obie strony.
 • Olbrzymia Pewność Siebie - Zauważysz jak przekłada się to na inne dziedziny życia i zaczniesz osiągać więcej sukcesów.
 • Wysoka Samoocena - Gwarantuję Ci, że wdrażając te techniki w życie będziesz mistrzem seksu!
 • Maksimum Kontroli Nad Orgazmem - Poznacie prawdziwą przyjemność z wielokrotnych orgazmów.
 • Efekt Uboczny >> Mega Mocna Erekcja - Rozwiniesz maksymalnie swój potencjał.
 • Maksymalna Wydolność Seksualna - Ograniczeniem będzie jedynie wytrzymałość i kondycja Twojego organizmu, która i tak wzrośnie.
 • Silne Mięśnie Macicy - Ćwiczenia dla Niej - jeśli chcecie działać razem i osiągać szczyty.
 • Młodszy i Bardziej Atrakcyjny Wygląd - Jak energia seksualna, wyzwolona przy pomocy praktyki tantrycznej wpływa na wygląd.
 • Mnóstwo Energii Życiowej i Witalnej - Jak kierować swoją energią
 • Sekretne Punkty w Ciele - Poznasz punkty, które dają maksimum przyjemności i stymulowanie ich doprowadza do orgazmów.
 • Masaż Tantryczny - Rozpala i jest najlepszym sposobem na grę wstępną.

Po 2-4 tygodniach systematycznych ćwiczeń zauważysz już pierwsze efekty!

Co otrzymasz?

ebook Praktyczny Seks Tantryczny

Spis Naturalnych Afrodyzjaków


SUMA 

Wartość:

47 PLN

17 PLN


64 PLN

Tak! Chcę Mieć Przewagę, Poznać Tajemną Wiedzę Tantry i Cieszyć Się Niesamowitym Seksem!

64 PLN 

  37 PLN*

Rozliczenia transakcji prowadzone są przy pomocy Krajowego Integratora Płatności tpay.com

*oferta ograniczona czasowo

Jesteś w 100% anonimowy!

Otrzymuję jedynie Twoje imię, e-mail i numer transakcji dla celów księgowych.

ŻELAZNA GWARANCJA SATYSFAKCJI LUB ZWROT GOTÓWKI*

Kurs, który przygotowałem zawiera mnóstwo praktycznej wiedzy. Jest to prawdopodobnie najlepszy produkt na rynku.
Zatem, jeśli uznasz, że wiedza tam zawarta nie jest wartościowa. Napisz do mnie - zwrócę Ci Twoje pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

Jeśli nie uznasz, że to są faktycznie świetne infromacje, zwrócę Ci gotówkę!

Po dodaniu produktu do koszyka zostaniesz przeniesiony na stronę sklepu internetowego, gdzie możesz wybrać metodę płatności. Po otrzymaniu płatności dostajesz od razu możliwość pobrania produktu ze strony. Rejestracja w sklepie nie jest konieczna.

W przypadku problemów: info (at) odkrywajwiedze.pl

ps. Jeśli zamówisz Praktryczny Seks Tantryczny dzisiaj to od razu po zaksięgowaniu płatności dostajesz dostęp do wszystkich materiałów i możesz działać.

TAGI: seks tantryczny, tantra, ćwiczenia tantryczne dla mężczyzn

Copyright © OdkrywajWiedze.pl 2018 & Seks Tantryczny | Regulamin Polityka Prywatności | Kontakt

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.